photogear » objectief » minolta » Minolta 18-200mm f/3.5-6.3 AF DT

Minolta 18-200mm f/3.5-6.3 AF DT

De Minolta 18-200mm f/3.5-6.3 is een veelzijdig objectief waarbij je zowel groothoek als tele vast kunt leggen. De DT aanduiding geeft aan dat dit objectief bedoeld is voor digitale camera's.

Handmatig kun je veel doen om echt heel goede kwaliteit foto's te maken. Voor ieder gebruiker is enige kennis van diafragma, belichting en sluitertijden opdoen toch wel handig. Automatisch prima geschikt voor goede kwaliteit foto's.

Deze lens is vergelijkbaar met de Sony 18-200mm f/3.5-6.3 (zelfde optische bouw).
 delen

Minolta 18-200mm f/3.5-6.3 AF DT specificaties



brandpuntsafstand 18mm - 200mm diafragmabladen onbekend
minimaal diafragma f/3.5 -6.3 filtermaat onbekend
maximaal diafragma f/22 - 40 afmetingen lb: 85.5mm x 73mm
autofocus mogelijk optische elementen onbekend
min. scherpstelafst. 45cm maximale vergroting 0, 27 x
weersbestendig onbekend gewicht 350

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Helaas hebben we momenteel nog geen relevante links naar andere websites beschikbaar.

Winkels & prijzen

Er zijn momenteel nog geen prijzen bekend voor dit product.

  Gebruikerservaringen


   Er zijn nog geen gebruikerservaringen voor dit product geschreven.
   Dit is je kans om de eerste te zijn die extra informatie en inzicht over dit product geeft!

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Minolta 18-200mm f/3.5-6.3 AF DT kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op maandag 12 december 2011. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Aanpassingen productomschrijving
Laraax


10 aandachtspunten bij de aanschaf van een statief
dinsdag 6 oktober 2009, 20:19 | Ed Coenen | 31956x gelezen

10 aandachtspunten bij de aanschaf van een statief

Koop het materiaal dat bij jouw werk past. Dat gaat ook op voor het statief. Voor studiowerk kun je zwaar statief gebruiken, als je een bestelbus met materialen bij je hebt voor een shoot op locatie, dan is een zwaar statief ook te dragen, maar het is wat anders als je reportages maakt met vooral veel reizen en trekken.

» lees verder (569 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord