photogear » objectief » sony » Sony SAL 500mm f/4 G SSM

Sony SAL 500mm f/4 G SSM

Lichtsterke extreem teleobjectief voor Sony camera's. Wordt alleen op bestelling gemaakt (verwachte prijs circa 13.000 euro).

Sony 500mm f/4 G SSM

Aangekondigd in februari 2012.
 delen

Sony SAL 500mm f/4 G SSM specificaties



brandpuntsafstand 500mm diafragmabladen 9
minimaal diafragma f/32 filtermaat 42 mm
maximaal diafragma f/4 afmetingen 140 x 367,5 mm
autofocus Ja optische elementen 11 elementen, 10 groepen
min. scherpstelafst. 4 meter maximale vergroting 0,135
weersbestendig Ja gewicht 3460 gram
vatting(en) Minolta AF / Sony Alpha

Meer informatie

Om goed geïnformeerd een aankoop te doen raden we je aan verschillende reviews en andere informatie door te nemen. Hieronder vind je een aantal links naar andere websites waar je meer informatie kunt vinden.

» Sony 500 mm f4 test (in NL) @ CameraStuffReview (Nederlands)
» Sony 500 mm f4 review @ CameraStuffReview

Winkels & prijzen

 » CameraTools  16 februari 2016   € 12.999,00 

  Gebruikerservaringen


   Er zijn nog geen gebruikerservaringen voor dit product geschreven.
   Dit is je kans om de eerste te zijn die extra informatie en inzicht over dit product geeft!

   Om je eigen review te schrijven moet je aangemeld zijn.
   Dit is om te voorkomen dat er onzin-reviews verschijnen.
   Als je nog geen account hebt kun je deze gratis aanmaken.

Met dank aan..

De gegevens over de Sony SAL 500mm f/4 G SSM kunnen door geregistreerde bezoekers van Photofacts aangepast worden. De laatste update op dit product was op donderdag 9 februari 2012. Hier zie je wie er aanpassingen hebben aangedragen voor deze pagina. Bedankt voor jullie hulp om de informatie op Photogear zo nuttig mogelijk te maken!

Link(s) toegevoegd
burb

Prijzen toegevoegd
Elja Trum


Een telelens is geen basisbehoefte
zondag 4 mei 2008, 19:41 | Elja Trum | 43635x gelezen

Een telelens is geen basisbehoefte

Een telelens heeft blijkbaar een soort magische aantrekkingskracht op mensen. Niet alleen veel beginnende fotografen willen er per se een hebben, maar ook als je ergens aan het fotograferen bent krijg je regelmatig de vraag hoeveel keer zoom de lens is die je gebruikt. Waarom deze aantrekkingskracht zo vaak voor komt is me niet duidelijk. Voor veel foto's heb je namelijk erg weinig aan een stevige telelens.

» lees verder (424 woorden)






Om Photogear.nl goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. akkoord